Marvel’s Avengers w planie wydawniczym firmy Cenega

0
Cenega z przyjemnością informuje, że gra Marvel’s Avengers trafiła do planu wydawniczego firmy. Ta epicka przygodówka akcji, łączącą filmową fabułę z rozgrywką w trybie dla jednego i wielu graczy stworzona przez Crystal Dynamics® we współpracy z Eidos-Montréal™, Crystal Northwest™ i Nixxes Software zostanie wydana na konsole PlayStation®4 i Xbox One już 15 maja 2020 r z polskimi napisami!

Marvel’s Avengers umożliwia graczom spełnienie bohaterskich marzeń. Niesamowita fabuła i ciągle rozrastające się uniwersum łączą się z rozgrywką w świecie Avengersów. Opanuj wyjątkowe umiejętności, dostosowuj powiększającą się drużynę Avengersów, twórz zespoły składające się z maksymalnie czterech graczy i broń Ziemi przed narastającym zagrożeniem.

Marvel’s Avengers zaczyna się w Dniu A, kiedy to Captain America, Iron Man, Hulk, Black Widow i Thor otwierają zaawansowaną technologicznie kwaterę główną Avengersów w San Francisco, a także ujawniają własny helicarrier zasilany eksperymentalnym źródłem energii. Obchody kończą się tragicznie, gdy katastrofalny wypadek prowadzi do gigantycznych zniszczeń. Obwiniani za wszystko Avengersi rozwiązują grupę. Pięć lat później wszyscy superbohaterowie są wyjęci spod prawa, a świat znajduje się w niebezpieczeństwie. Jego jedyną nadzieją jest ponowne zjednoczenie się Najpotężniejszych Bohaterów Ziemi.

Crystal Dynamics to jedno z najbardziej utalentowanych i szanowanych studiów w branży gier komputerowych. Ich ambitna wizja tytułu Marvel’s Avengers bardzo nas ekscytuje.

– powiedział Jay Ong, wiceprezes wykonawczy, kierownik ds. gier w Marvel Entertainment dodając:

Ta gra uszczęśliwi fanów i będzie kluczową częścią marvelowskiego świata, opowiadającego autentyczne historie i przedstawiającego innowacyjne podejście do bohaterów. To przyszłość Avengersów.

Jako superfani jesteśmy zachwyceni współpracą z Marvelem. Tworzenie tych postaci to spełnienie marzeń i w końcu możemy z radością ogłosić światu powstanie gry Marvel’s Avengers.

 – powiedział Scot Amos, kierownik studia w Crystal Dynamics.

To nasze oryginalne podejście do tych legendarnych superbohaterów. Wykorzystanie wspólnego doświadczenia naszych firm przy tworzeniu wyjątkowej fabuły przygodówki akcji pozwala nam przygotować świat, w którym gracze pozostaną na długie lata.

Marvel’s Avengers będzie łączyć w sobie filmową fabułę oraz emocjonującą akcję, z której znane jest studio Crystal Dynamics. Dzięki regularnym aktualizacjom, tytuł zabierze graczy w niezwykłą przygodę trwającą wiele lat.

Zgromadziliśmy światowej klasy twórców z całej branży, aby zapewniać graczom niezapomnianą przygodę.

– wyjaśnia Ron Rosenberg, kierownik studia w Crystal Dynamics.

Chcąc dostarczyć wszystkim graczom prawdziwie bohaterskich wrażeń, ogłaszamy, że nasza historia będzie rozwijana przez wiele lat bez skrzynek z nagrodami ani dodatkowych płatności. Każdy nowy superbohater i region będzie dostarczany bez opłat każdemu posiadaczowi podstawowej wersji gry. To dopiero początek naszych planów.

Gracze, którzy zamówią grę przed premierą, otrzymają dostęp do wersji beta gry!