„Madagascar: A Little Wild” – już jest zwiastun nadchodzącej produkcji!

DreamWorks Animation wypuściło oficjalny zwiastun najnowszego serialowego prequelu serii Madagaskar, zatytułowanego Madagascar: A Little Wild, z młodymi wersjami ukochanych bohaterów serialu Alexa, Marty’ego, Melmana i Glorii.

Głosy ulubionych zwierzaków podkładać będą: Tucker Chandler, Amir O’Neil, Shaylin Becton  i Luke Lowe. Producentami wykonawczymi zostali Johanna Stein (Kung Fu Panda: The Paws of Destiny) i Dana Starfield (Monster High: Welcome to Monster High). Serial ma również zawierać oryginalną ścieżkę dźwiękową.

Od udanej kinowej premiery Madagaskaru w 2005 roku, na wielkim ekranie pojawiły się do tej pory dwie filmowe kontynuacje i spinoff (Pingwiny z Madagaskaru). Szacuje się, że całość zarobiła na świecie łącznie ponad 2 miliardy dolarów. Fani serii będą mogli zobaczyć odcinki Madagascar: A Little Wild już w poniedziałek, 7 września, na dwóch platformach:  Hulu i Peacock.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

1 komentarz

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu