„Let Him Go” – zwiastun thrillera z doborową obsadą!

Studio Universal Pictures pokazało pierwszy zwiastun thrillera Let Him Go, w którym główne role zagrają Kevin Costner i Diane Lane. Film trafi do kin już 6 listopada.

Bohaterami filmu są szeryf George Blackledge (Costner) i jego żona Margaret (Lane), małżeństwo, które po stracie syna opuszcza swoje ranczo w Montanie, aby uratować wnuka ze szponów niebezpiecznej rodziny Weboysów dowodzonej przez okrutną Blanche Weboy. Gdy Ci nie mają zamiaru pozwolić odejść chłopcu, George i Margaret nie mają wyjścia i muszą zawalczyć o swoją rodzinę.

Produkcja powstała na podstawie powieści Larry’ego Watsona o tym samym tytule. Reżyserem i scenarzystą filmu został Thomas Bezucha.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

1 komentarz

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu