Los Katherine McNamara w serialu „Arrow”

0
W ostatniej odsłonie serialu stacji The CW pojawiła się nowa postać. Zagrała ją Katherine McNamara, znana chociażby z produkcji Shadowhunters. Aktorka pojawiła się w kilku odcinkach obrazu, wcieliła się w postać Mii. Teraz wiadomo, jak będzie wyglądał jej los w kolejnym, ostatnim już, sezonie serialu.

Mia znowu pojawi się w ósmej odsłonie produkcji The CW. Tym razem jednak nie będzie postacią drugoplanową, właśnie uczyniono z niej jedną z ważniejszych bohaterek. To oznacza, że będziemy ją widywać o wiele częściej. Jeśli widzieliście wcześniejszą odsłonę, wiecie, jak Mia łączy siły z innymi dziećmi bohaterów ekipy Arrow. Czeka ich kolejna trudna walka.

Los Katherine McNamara w serialu „Arrow”
Kadr z serialu „Arrow”

Jak mówi Beth Schwartz, showrunner:

Zmagają się z tym, jak być drużyną. Pojawia się jeszcze to odczucie, że wciąż są dziećmi i skaczą bez zabezpieczeń. Przyszły Rene, przyszła Dinah i przyszły Felicity odeszli i młodzi zostali sami. Teraz muszą wszystko sobie poukładać.

Młoda Smoak będzie musiała się nauczyć współpracować z grupą obrońców miasta. Jak jej to pójdzie? Zobaczymy już za kilka tygodni. Serial powróci na antenę The CW 15 października. Będzie to ostatni sezon obrazu.