„LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker – saga” w planie wydawniczym firmy Cenega

0
Cenega, oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Węgrzech i Słowacji ma przyjemność ogłosić, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker – saga.

Doświadczycie najbardziej zapamiętane momenty i sceny akcji z kultowej sagi w przezabawnej wersji LEGO w polskiej wersji językowej (dubbing) na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch w 2020 roku. O szczegółach wydania poinformujemy w późniejszym terminie.

Obejrzyjcie zwiastun:

LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker – saga to największa gra z serii LEGO Gwiezdne Wojny, zawierająca sceny ze wszystkich 9 filmów sagi, w tym wysoce oczekiwanej konkluzji serii: Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie. Poprowadź setki postaci i pojazdów w swojej własnej podróży przez galaktykę. Wraz z przyjaciółmi i rodziną zacznijcie przygodę od Mrocznego Widma, lub przejdźcie do oryginalnej trylogii z Nową Nadzieją. Możecie też od razu rozpocząć swoją zabawę od Ostatniego Jedi lub Skywalker. Odrodzenie, oba tytuły po raz pierwszy w serii gier LEGO! Od pustyni Geonosis, po bagna Dagobah i śnieżne przestrzenie bazy Starkiller – gracze będą mieli moc odwiedzania wszystkich planet, kiedy chcą i w jakiej kolejności chcą. Cała galaktyka czeka na odkrycie i zabawę!

"LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker - saga" w planie wydawniczym firmy Cenega

LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker – saga oznacza dla nas powrót do franczyzy, która rozpoczęła serię gier LEGO. Gra podaruje fanom zupełnie nowe doświadczenie LEGO Gwiezdne Wojny z kompletnie swobodną eksploracją galaktyki.

– powiedział Tom Stone, Dyrektor Zarządzania z TT Games.

To była niezmierna przyjemność być częścią zespołu podczas premiery oryginalnej gry LEGO Gwiezdne Wojny. Czuję tę samą ekscytację, ruszając tę serię dalej, pomagając stworzyć jej nową erę.

LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker – saga zawiera najszerszy wybór postaci w serii LEGO Gwiezdne Wojny, w tym największe legendy z każdej ery sagi rodu Skywalker. Możesz grać przeciwko siłom zła między innymi jako Luke Skywalker, Rey, Obi-Wan Kenobi, Finn, BB-8 i cały zastęp innych bohaterów, bądź dołączyć do ciemnej strony Mocy jako Darth Vader, Imperator Palpatine, Kylo Ren i inni. Najsłynniejsze pojazdy z całej galaktyki również będą dostępne na zawołanie! Wskocz w nadświetlną w Sokole Millennium, by uciec imperialnym statkom, walcz z TIE fighterami Nowego Porządku na pokładzie X-Winga Rebelii, albo ścigaj się na Tatooine!

"LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker - saga" w planie wydawniczym firmy Cenega

Z okazji końca filmowej sagi chcielibyśmy podarować fanom ostateczną grę w uniwersum Gwiezdnych Wojen, z humorem i urokiem LEGO.

– powiedział Douglas Reilly, wiceprezes Lucasfilm Games.

LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker – saga ożywi znane i nieznane przygody w jednej epickiej kulminacji wszystkich dziewięciu filmów sagi, świętując koniec tego rozdziału w Gwiezdnych Wojnach.

"LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker - saga" w planie wydawniczym firmy Cenega

Jesteśmy podekscytowani możliwością kontynuacji 20-letniej spuścizny LEGO Gwiezdne Wojny za pomocą zupełnie nowej gry, w której dzieci i ich rodziny mogą połączyć siły, by eksplorować wspólnie galaktykę.

– powiedział Sean McEvoy, wiceprezes w Digital Games, The LEGO Group.

LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker – saga zawiera ogromną ilość zawartości i stanowi świetne wprowadzenie do świata Gwiezdnych Wojen, oferując przystępną dla osób w każdym wieku zabawę i niezapomnianą rozgrywkę, z których znana jest seria gier LEGO.

Seria LEGO Gwiezdne Wojny bawi pokolenia graczy na całym świecie, do tej pory sprzedając się w ponad 50 milionach sztuk.

Przeczytaj więcej o LEGO Games na stronie https://legogames.cenega.pl/.