Kultowa przygodówka point and click o Larrym powraca na konsole

Wydawca Assemble Entertainment (znany z Endzone – A World Apart), oraz developer CrazyBunch z radością ogłaszają, że najnowsza część kultowej serii przygodówek point and click, Leisure Suit Larry – Wet Dreams Dry Twice, pojawi się na platformach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Po udanych premierach wersji PC na Steamie i GOGu, pora na cyfrowe wersje konsolowe, dostępne wiosną 2021 w sklepach PSN Store, Microsoft Store oraz Nintendo eShop. Poprzednia gra z serii, Leisure Suit Larry – Wet Dreams Don’t Dry, dostępna na platformach PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch, od dnia premiery w listopadzie 2018 roku sprzedała się w ponad stu tysiącach kopii.

Ponad to, firmy Koch Media oraz Assemble Entertainment nawiązały współpracę, dzięki której w sprzedaży pojawi się także wersja pudełkowa Leisure Suit Larry – Wet Dreams Dry Twice – na platformy PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Dzięki temu Larry zawita na sklepowe półki w Polsce, Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Francji, Hiszpanii, Andorze, Portugalii, Włoszech, Belgii, Luksemburgu, Holandii, Czechach, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Danii, Szwecji, Norwegii, Finlandii oraz Islandii.

Cechy gry:

  • Poznaj archipelag Kalau’a wraz ze wszystkimi jego tajemniczymi i pięknymi wyspami. Składa się na niego ponad 50 ręcznie rysowanych miejsc.
  • Spotkaj ponad 40 starych oraz nowych znajomych z Wet Dreams Don’t Dry i zagadaj do nowych pań.
  • Pomóż Larry’emu rozwiązać trudne i ekscytujące (i może trochę erotyczne) zagadki oraz wykonać zadania, zapewniając mu prawdziwy happy end.
Gra Leisure Suit Larry – Wet Dreams Dry Twice ukaże się 2 marca 2021 roku na PS4 i Nintendo Switch.
Źródłonota prasowa
Joanna Janik
Joanna Janik
Do bólu zakochana w grach wideo, kolekcjonerka gier, konsol i wszelkich gadżetów z nimi związanych. Fanka marvelowego uniwersum, rysownik z przypadku i niedoszły fotograf spełniający się na Instagramie.

Popularne w tym tygodniu