„Koło czasu” – porywający zwiastun serialu

Koło czasu to piętnastotomowa seria fantasy pióra Roberta Jordana. Już jesienią na platformie Amazon Prime ukaże się serialowa adaptacja cyklu. Dziś opublikowano zwiastun nadchodzącej produkcji.

Akcja powieści osadzona jest w Świecie Koła, w którym magia funkcjonowała obok wysoko rozwiniętej technologii, aż do wielkiej Wojny o Moc pomiędzy wyższymi bytami. Wskutek tego wydarzenia, mężczyźni praktycznie stracili możliwość korzystania z magii, a świat uległ nieodwracalnym przemianom. Wiele setek lat później Czarny (przeciwnik Stwórcy i główny sprawca wspomnianego wyżej konfliktu) zaczyna odzyskiwać Moc, a grupa młodych adeptów sztuki magicznej musi spróbować go powstrzymać.

Na małym ekranie zobaczymy, m.in. Rosamund Pike, Joshę Stradowskiego, Barneya Harrisa oraz Madeleine Madden. UReżyserią serialu zajmują się Uta Briesewitz oraz Salli Richardson-Whitfield. Za scenariusz odpowiadają Rafe Judkins, Justine Juel Gillmer oraz Celine Song.

Premiera serialu już 19 listopada. Czekacie?

Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu