Koch Media zapowiada tytuły zaprezentowane na Gamescom 2020

Koch Media dołącza do wydawców, którzy ujawniają, jakie gry zostaną zaprezentowane podczas Gamescom 2020.

Koch Media, Deep Silver i partnerzy ogłosili dziś listę tytułów, które zaprezentują na wirtualnym festiwalu gamescom 2020, który odbędzie się między 27 a 30 sierpnia. Firma niezrażona przeniesieniem imprezy planuje prezentacje wielu gier z bardzo różnych gatunków!

Jedną z takich gier jest oparta na uniwersum Jakuba Różalskiego gra Iron Harvest. Odwiedzający wirtualny festiwal będą mogli nie tylko oglądać transmisje zapowiadające tytuł, ale także śledzić pierwsze w historii gry finały ligi esportowej.  Od 28 do 30 sierpnia, każdorazowo o godzinie 17:00  naprzeciw siebie staną zwycięzcy kwalifikacji i znani mistrzowie RTSów: RotterdaM (Twitter: @RotterdaM08), DeMusliM (@DeMusliM), HeroMarine (@mouzHeroMarine) i Yoan ToD Merlo. Komentarz dostarczą LowKoTV (@LowkoTV), oraz gość specjalny @SirT0Bi!

Z bardziej popularnych marek możemy liczyć na obecność Wasteland 3, Dirt 5, Let’s Sing 2021, a także King’s Bounty II, które zostało opóźnione do marca przyszłego roku. Oprócz tego zobaczymy zapowiedź edycji definitywnej gry Pathfinder: Kingmaker, nowej produkcji studia Harmonix (ojców serii Rock Band) czyli Fuser.

Innymi zapowiedzianymi produkcjami są:

  • Chorus
  • Windbound
  • Outward – The Soroboreans
  • ProtoCorgi
  • Relicta
  • 9 Monkeys of Shaolin

 

 

 

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Popularne w tym tygodniu