Trailer kolejnego anime od Netflix na podstawie gry

Zwiastun zapowiada najnowszy serial anime produkcji Netflix zatytułowanej Dragon’s Dogma, oparty na uznanej przez krytyków i graczy grze RPG firmy Capcom o tej samej nazwie.

W Dragon’s Dogma poznamy losy Ethana, który po utracie wszystkiego podczas ataku smoka, wyrusza na polowanie by pomścić swoją rodzinę i dawne życie unicestwiając bestię raz na zawsze. Ale niebezpieczeństwa, które czyhają na Ethana, przekroczą jego wyobrażenia. Będzie musiał stoczyć walkę, jednak nie tylko ze smokiem, bowiem kiedy ścigasz potwory… możesz stać się jednym z nich.

Serial anime wyreżyserował Shin’ya Sugai za scenariusz odpowiedzialny był natomiast  Kurasumi Sunayama. Projekt podlega pod markę Sublimation. Producentem jest Shin’ya Sugai, Takashi Kitahara i Hiroyuki Kobayashi oraz Taiki Sakurai.

Netflix zapowiedział powstanie serialu już w zeszłym roku. Trailer możecie obejrzeć poniżej, a pierwszy sezon serii będzie dostępny na platformie w czwartek, 17 września.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu