„Kapitan Marvel 2″ – znaleziono antagonistę

Wiadomo już, że na jednym filmie o solowych przygodach Kapitan Marvel się nie skończy. Bohaterka pojawiła się w przygodach Avengersów, ale przed nią kolejne starcie, tym razem przez przyjaciół superbohatrów. 

W tytułowej roli znowu zobaczymy Brie Larson. Pytanie tylko, kto tym razem zagra antagonistę? Znamy już na nie odpowiedź!

Wybrano przeciwnika superbohaterki, a dokładniej przeciwniczkę. Kto wcieli się w antagonistę w drugich przygodach Marvel? Wybór padł na Zawe Ashton. 

Niestety nie podano jeszcze, w jaką komiksową postać wcieli się w aktorka. Mamy nadzieję, że niebawem pojawi się więcej informacji odnośnie antagonistki. Premiera filmu przewidziana jest na 11 listopada 2022 roku, jest więc jeszcze trochę czasu na poznanie dokładniejszych informacji.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu