Donald Glover i Phoebe Waller-Bridge to nowi „Mr. & Mrs. Smith”

Zgodnie z The Hollywood Reporter Donald Glover  i Phoebe Waller-Bridge zagrają główne role oraz będą producentami serialowego rebootu filmu z 2005 roku – Mr. & Mrs. Smith.

Scenariusz do pierwowzoru napisał Simon Kinberg, a całość wyreżyserował Doug Liman. Mr. & Mrs. Smith opowiadało historię małżeństwa z wyższej klasy, które z zaskoczeniem dowiaduje się, że są zabójcami w konkurencyjnych agencjach i niespodziewanie dostają zlecenie na siebie nawzajem. W rolach głównych wystąpili Brad Pitt i Angelina Jolie.

Jest to już drugie podejście do serialu na bazie oryginalnego filmu. W 2007 roku dla stacji ABC pojawiły się pierwsze plany stworzenia rebootu. Akcja miała rozpocząć się sześć miesięcy po wydarzeniach z filmu. W rolach głównych mieli wystąpić Martin Henderson i Jordana Brewster. Projekt doczekał się realizacji odcinka pilotowego, ale całość ostatecznie nigdy nie ujrzała światła dziennego.

Nowy, planowany serial z Glover i  Waller-Bridge pojawi się na Amazon Prime i będzie dostępny również w Polsce. Nie podano jeszcze daty premiery.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu