„Jurassic World: Dominion” później

Dzień bez informacji o przesunięciu premiery filmu dniem straconym. Tym razem pojawiła się wieść dotycząca obrazu o dinozaurach – produkcji Jurassic World: Dominion. I niestety nie brzmi ona za dobrze, bo przesunięcie daty premiery jest dość spore…

Pierwsza ustalona data to 11 czerwca 2021 roku. Teraz jednak okazuje się, że nie odbędzie się wtedy premiera Jurassic World: Dominion. Trzecia część dinozaurzej serii pojawi się o wiele później, ustalono, że produkcja zagości na ekranach z rocznym opóźnieniem, czyli w czerwcu 2022 roku. To zła wiadomość dla fanów cyklu.

Reżyserią produkcji zajmuje się Colin Trevorrow. Zobaczymy w niej Chrisa Pratta, Bryce Dallas Howard, Jake’a Johnsona, Omara Sy Daniella Pinedę, Justice’a Smitha, Laurę Dern, Sama Neilla, Jeffa Goldbluma i Campbella Scotta.

Co sądzicie o decyzji?

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu