„Jumanji: The Video Game” w planie wydawniczym firmy Cenega

0
Do planu wydawniczego firmy Cenega trafiła przygodowa gra akcji – Jumanji: The Video Game. Tytuł ukaże się w 8 listopada na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch w angielskiej wersji językowej.

Połączcie siły i weźcie udział w pełnej akcji grze Jumanji, próbując podołać wspaniałemu wyzwaniu dla tych, którzy pragną spróbować zupełnie nowego świata.

"Jumanji: The Video Game" w planie wydawniczym firmy Cenega
Materiały prasowe
"Jumanji: The Video Game" w planie wydawniczym firmy Cenega
Materiały prasowe

Tylko ty i trójka twoich towarzyszy możecie odzyskać KLEJNOTY i ocalić Jumanji. Podłącz się więc do sieci, zbierz znajomych do gry na dzielonym ekranie lub ruszaj do akcji w towarzystwie postaci kierowanych przez SI. Czeka na was armia złowrogich wojowników, zabójcze bestie, przemyślne pułapki oraz cała masa opcji kosmetycznych do odblokowania. Dr Bravestone, Ruby, Mysz oraz Prof. Oberon gwarantują zestaw unikalnych umiejętności (i tyle ryzykownych, co zabawnych ograniczeń) potrzebnych do uratowania świata!

  • POWRÓT DO DŻUNGLI – Graj jako postaci z filmu (Dr Bravestone, Ruby, Mysz oraz Prof. Shelley) w trójwymiarowej przygodzie pełnej akcji.
  • POŁĄCZCIE SIŁY – Współpracuj w sieci* lub na dzielonym ekranie w trójką przyjaciół i towarzyszami SI, aby pokonać wrogów, uporać się z pułapkami i ocalić świat.
  • NIEBEZPIECZNE MIEJSCA – Świat Jumanji jest rozległy i równie piękny, co zdradliwy, a niebezpieczeństwo kryje się na każdej górze, w każdym mieście i każdej dżungli.
  • NIEKOŃCZĄCA SIĘ PRZYGODA – Odblokowywanie nowych umiejętności i strategii, nowych strojów oraz broni sprawia, że każda rozgrywka w Jumanji jest jedyna w swoim rodzaju!

 

*tryby wieloosobowe online dostępne tylko na PlayStation®4 i Xbox One.