Hulu i Marvel znowu łączą siły

0
Runaways to jeden z najpopularniejszych obecnie seriali Hulu. Opowiada o perypetiach grupki nastolatków, niektórzy z nich mają specjalne moce, inni potrafią wykorzystać zdolności swoich mózgów, by opracować ciekawe wynalazki, a ich rodzice… Cóż, zabijają dla siły z innej planety.

Popularność tej produkcji na bazie komiksów o tym samym tytule daje do myślenia. Jakiś czas temu zakończył się drugi sezon obrazu, potwierdzono także powstanie trzeciego. Ale to nie koniec niespodzianek od Hulu. Platforma sięga po kolejne komiksy Marvela i już w 2020 ma wypuścić następne seriale na nich bazujące.

Hulu i Marvel znowu łączą siły
Kadr z serialu stacji ABC

Jednym z nich jest obraz o niebezpiecznym Ghost Riderze. Jakiś czas temu ten bohater pojawił się w kilku odcinkach innego serialu – Agenci T.A.R.C.Z.Y., gdzie staje po stronie tych dobrych. W Robbiego Reyesa wcielił się Gabriel Luna. Sprawdził się w tej roli, dlatego Hulu postanowiło ponownie zrobić z niego Ghost Ridera. Za produkcję tego obrazu będzie odpowiadać Ingrid Escajeda.

Drugim serialem, który pojawi się w 2020 na Hulu, jest Marvel’s Helstrom. Bohaterami są David i Ana Helstrom – dzieci tajemniczego mordercy. Ich relacja jest dość skomplikowana. Obecnie wiadomo, że za produkcję odpowiada Paul Zbyszewski. Zapewne za jakiś czas pojawią się informacje o obsadzie, wtedy na pewno was o niej poinformujemy.