Hartley Sawyer nie pojawi się już w serialu „The Flash”?

0
Jeśli oglądacie serial stacji The CW, wiecie, że jednym z jego bohaterów od kilku sezonów jest Hartley Sawyer. Aktor wciela się w detektywa z supermocą, pomagającego Allenowi i jego ekipie w walce z antagonistami. A przynajmniej tak było jeszcze niedawno.

Aktor grał w produkcji Ralpha Dibny’ego, niegroźnego, zabawnego detektywa z problemami. Teraz nie tylko postać fikcyjna je ma. Okazuje się bowiem, że Sawyer podobno został zwolniony z pracy. Dlaczego?

Jakiś czas temu, jeszcze przed tym, jak aktor zaczął pojawiać się w serialu The CW, zamieścił on na swoim twitterze obraźliwe rasistowskie wpisy. Wprawdzie aktor nie posiada już konta, ale co zostało umieszczone w internecie, zostaje w internecie. Wpisy ujrzały właśnie światło dzienne.

Twórcy zareagowali i podobno zwolnili aktora. Sawyer przeprosił za swoje zachowanie. Co się stanie w bohaterem? Jak twórcy rozwiążą jego wątek? Kto go zastąpi? Na te pytania nie odpowiedziano.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

My words, irrelevant of being meant with an intent of humor, were hurtful, and unacceptable. I am ashamed I was capable of these really horrible attempts to get attention at that time. I regret them deeply. This was not acceptable behavior. These were words I threw out at the time with no thought or recognition of the harm my words could do, and now have done today. I am incredibly sorry, ashamed and disappointed in myself for my ignorance back then. I want to be very clear: this is not reflective of what I think or who I am now. Years ago, thanks to friends and experiences who helped me to open my eyes, I began my journey into becoming a more responsible adult – in terms of what I say, what I do, and beyond. I’ve largely kept that journey private, and this is another way that I have let so many down. I still have more work to do. But how I define myself now does not take away the impact of my words, or my responsibility for them. I am very sorry.

Post udostępniony przez Hartley Sawyer (@hartleysawyer)