Premiera 8. sezonu „Gry o tron” na dużym ekranie

0
15 kwietnia na ekranach kin Helios w całej Polsce zobaczymy premierowo pierwszy odcinek 8. sezonu serialu HBO Gra o tron

Premiera 8. sezonu "Gry o tron" na dużym ekranieW dzień premiery serialu Gra o tron, sieć kin Helios przygotowała dla fanów sagi wyjątkowe wydarzenie. Już 15 kwietnia miłośnicy GoT będą mieli okazję zobaczyć pierwszy odcinek serii. Ponadto przy tej okazji, zaprezentowany zostanie także finał 7. sezonu na specjalnych, bezpłatnych pokazach.

Aby otrzymać bezpłatne, podwójne zaproszenie na seans wystarczy dokonać rejestracji pod adresem got.helios.pl, a następnie odebrać je osobiście, w kasie wybranego podczas rejestracji kina sieci Helios. Odbiór zaproszeń odbędzie w niedzielę 14 kwietnia, od godziny 10:00. Abonenci HBO GO będą mogli odbierać zaproszenia jako pierwsi, już od soboty, 13 kwietnia.

Jak pamiętamy z poprzedniego roku, nie należy zwlekać z odbiorem wejściówki, bowiem chętnych jest wielu, a liczba foteli na sali ograniczona. Jak zaznaczają organizatorzy wydarzenia fakt rejestracji nie będzie gwarantował otrzymania biletu. Czynnikiem decydującym będzie kolejność jego fizycznego odbioru w wybranym kinie (do wyczerpania puli miejsc).


Źródło: helios.pl