„Gra o Tron: Ostatnia warta” – zapowiedź filmu dokumentalnego o serialu

0
Chociaż ciężko w to uwierzyć, przed nami ostatni odcinek finałowego sezonu Gry o Tron. To oznacza, że po 8 latach pożegnamy się z bohaterami Winterfell i Królewskiej Przystani.

Serial HBO, którego twórcami są David Benioff i D.B. Weiss, stał się najpopularniejszą produkcją na świecie. Gra o tron nakręcona na podstawie powieści Pieśń lodu i ognia George’a R.R. Martina stała się również najbardziej dochodową produkcją ostatnich lat, zarabiając dotąd ponad 3,5 miliarda dolarów.

Na otarcie łez dla wszystkich fanów po zakończeniu Gry o Tron, stacja HBO wyemituje 2-godzinny film dokumentalny o serialu. Obejrzyjcie zwiastun:

W pełnometrażowym filmie dokumentalnym nie zabrakło scen, pokazujących od kulis pracę aktorów i członków ekipy. Charakteryzacja i scenografia oraz mnóstwo innych szczegółów, które złożyły się na finalny obraz, który oglądamy w telewizji, wymagały pracy i precyzji wielu osób. Ale Gra o Tron: Ostatnia warta to nie tylko zakulisowe niuanse, ale również film ukazujący, jak gwiazdy serialu zżyły się ze sobą przez prawie dekadę pracy na planie filmowym.

Tak prezentuje się plakat produkcji:

„Gra o Tron: Ostatnia warta” - zapowiedź filmu dokumentalnego o serialu

Gra o Tron: Ostatnia warta trafi na HBO i HBO GO 26 maja, czyli tydzień po emisji finałowego sezonu.