„Euforia” powróci z odcinkiem specjalnym w grudniu

Nagradzana statuetkami Emmy i bardzo dobrze oceniana produkcja HBO Euforia powróci na nasze ekrany jeszcze w tym roku.

Twórcy przygotowali aż dwa odcinki specjalne, z czego pierwszy z nich – świąteczny – zadebiutuje 6 grudnia, o czym poinformowała wcielająca się w główną rolę aktorka Zendaya.

Nie wiemy jeszcze, kiedy pojawi się drugi epizod specjalny, niemniej z nieoficjalnych informacji wynika, iż będzie on dostępny na platformie HBO jeszcze w tym roku.

Przypomnijmy, że Euforia śledzi losy siedemnastoletniej Rue Bennet (Zendaya) – uzależnionej od narkotyków dziewczyny, która dopiero co skończyła odwyk. Bohaterka stara się znaleźć sens w czekającej ją przyszłości. Jej życie jednak dramatycznie się zmienia, gdy spotyka Jules Vaughn – dziewczynę, która po rozwodzie rodziców przeprowadziła się do miasta i tak, jak Rue, szuka swojego miejsca w świecie.

HBO już zamówiło drugi sezon serialu, a zdjęcia do nowej odsłony mają zacząć się na początku 2021 roku.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu