„Euforia” – co z drugim sezonem?

0
Jaki los czeka jeden z projektów HBO, Euforia, w którym możemy oglądać między innymi znaną z filmu Spider-Man: Far from home aktorkę Zendayę?

Fani serialu nie muszą się martwić, bowiem HBO przedłużyło go na kolejny, drugi sezon. Nic dziwnego, bowiem premiera Euforii przyciągnęła około 5,5 miliona widzów, łącznie z użytkownikami platformy HBO Go.

Jak mówi Francesca Orsi z HBO, twórca produkcji, Sam Levinson, zbudował niesamowity świat z wyjątkową obsadą, z wybitnie utalentowaną Zendayą na czele.

Jesteśmy wdzięczni, że wybrał HBO jako dom dla tej przełomowej serii. Nie możemy się doczekać, by dalej śledzić losy skomplikowanych postaci i ich podróż przez życie pełne wyzwań.

Euforia śledzi losy siedemnastoletniej Rue Bennet (Zendaya) – uzależnionej od narkotyków dziewczyny, która dopiero co skończyła odwyk. Bohaterka stara się znaleźć sens w czekającej ją przyszłości. Jej życie jednak dramatycznie się zmienia, gdy spotyka Jules Vaughn – dziewczynę, która po rozwodzie rodziców przeprowadziła się do miasta i tak, jak Rue, szuka swojego miejsca w świecie.

Nie znamy jeszcze daty premiery 2. sezonu.