Dwayne Johnson jako Czarny Adam

0
Wiele się mówiło o tym, że Dwayne Johnson wystąpi w ekranizacji komiksu. Ciągle raczono nas małymi informacjami, że film o przygodach Czarnego Adama powstanie, że postać pojawi się w Shazam!, że powstaje scenariusz… Wreszcie powoli zaczynają spływać konkrety dotyczące produkcji!

Dwayne Johnson zaprezentował bowiem plakat koncepcyjny bohatera, w którego ma się wcielić. Czarny Adam – postać znana z komiksów DC Comica – dostanie bowiem swoje własne show. Obraz Warner Bros. Pictures ma mieć swoją premierę 22 grudnia 2021 roku, czyli przyjdzie nam jeszcze trochę na niego poczekać.

Dwayne Johnson jako Czarny Adam
@z instagrama Dwayne’a Johnsona

Jak napisał Johnson:

Jak większość dzieciaków, gdy dorastałem, chciałem być superbohaterem. Chciałem posiadać supermoce, walczyć o to, co słuszne, i chronić ludzi. To się zmieniło, gdy miałem dziesięć lat, kiedy przedstawiono mi Supermana. Gdy byłem dzieciakiem, Superman był superbohaterem, jakim chciałem zostać. Jednak uświadomiłem sobie, że Superman to heros, którym nigdy nie będę mógł być. Byłem za bardzo zbuntowany. Za bardzo hałaśliwy. Za oporny na podążanie za autorytetami. Pomimo moich przewinień, nadal byłem dobrym dzieckiem z dobrym sercem – po prostu lubiłem robić rzeczy po swojemu. Teraz, lata później, jako dorosły mężczyzna z tym samym DNA, moje superbohaterskie marzenia się spełniają. Mam możliwość dołączenia do #DCUniverse i stać się Czarnym Adamem.

Co sądzicie o grafice?