„Doctor Who” – zwiastun odcinków specjalnych na 60-lecie

BBC opublikowało nowy zwiastun odcinków specjalnych serialu Doctor Who, który będzie obchodził swoje sześćdziesięciolecie!

A w nich zobaczymy nie tylko znane i uwielbiane postaci, takie jak Donna Noble czy 10. Doktor, ale również znanego z serii How I Met Your Mother Neila Patricka Harrisa wcielającego się w Toymakera – potężnego przeciwnika, którego ostatni raz widzieliśmy w Doctor Who w 1966 roku!

Na naszych ekranach ponownie pojawi się David Tennant i Catherine Tate, jak również Jemma Redgrave, powracająca jako Kate Lethbridge-Stewart – liderka UNIT. Co więcej, fani będą mieli okazję rzucić okiem na Rose – jednak nie Rose Tyler, a Rose Noble – córkę Donny, którą sportretuje Yasmin Finney. Nie zabraknie także Ncutiego Gatwy – nowego Doktora, przejmującego pałeczkę od Jodie Whittaker.

Trzy odcinki specjalne Doctora Who zadebiutują na Disney+ w listopadzie!

ŹródłoEW
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu