Ostatni odcinek serii „The Walking Dead: A Telltale Games Series” z premierowym zwiastunem

0
The Walking Dead: A Telltale Games Series – The Final Season to ostatni sezon zapoczątkowanej w 2012 roku serii gier przygodowych od uznanego studia Telltale Games. Historia dobiega końca – Telltale Games opublikowało trailer ostatniego odcinka serii. Premiera całego sezonu The Walking Dead na nośnikach fizycznych zaplanowana jest na 26 marca. 

Nadszedł czas na koniec. Po latach walki o przetrwanie, Clementine jest teraz przywódczynią społeczności zaginionych dzieci i to od niej zależy, czy bezpiecznie wrócą do domu. W następstwie powziętych decyzji oraz wybuchowej misji, pożary, chaos, żywi i martwi staną na jej drodze. Czy dziewczyna okaże się wybawicielem, którego potrzebują? W tym ostatnim odcinku jej historia przybliży się do dramatycznego punktu kulminacyjnego. Noc wkrótce się skończy….

Zobaczcie trailer ostatniego odcinka serii The Walking Dead – Take Us Back:

The Walking Dead powraca z ostatnim sezonem. Pierwsze odcinki zostały świetnie przyjęty przez użytkowników Steam – 88% pozytywnych opinii mówi samo za siebie. W ostatecznym starciu Clementine oraz AJ będą szukali schronienia w opuszczonej szkole oraz klasycznie, zmierzą się z hordami zombie

Szczególny nacisk po raz kolejny położono na konieczność częstego dokonywania wyborów moralnych, które są głównym czynnikiem kształtującym fabułę gry. Całość jak zwykle uzupełniają okazjonalne sekwencje zręcznościowe. Mechanikę wzbogacono o nieoskryptowaną walkę oraz o możliwość większej eksploracji świata niż do tej pory. Dodatkowo na graczy czeka ulepszona grafika oraz mechanika kamery. The Walking Dead oparte jest na komiksach o tym samym tytule autorstwa Roberta Kirkmana, który bierze bezpośrednio udział w produkcji tego tytułu.

Gra pojawi się na PS4 oraz XONE. Dystrybutorem gry w Polsce jest CDP.


Źródło: Informacja prasowa