„Cyberpunk 2077” – powstanie film na podstawie gry?

0
Tak dobre przyjęcie przez graczy udziału Kenau Reevesa w grze Cyberpunk 2077 nie mogło przejść bez echa. Według amerykańskich mediów, producenci z Hollywood zastanawiają się nad ekranizacją tej historii.

Cyberpunk 2077 to jeden z najgorętszych tytułów ze świata gier. Każdy zwiastun i gameplay budzi ogromne zainteresowanie, a całą atmosferę podgrzewa fakt, że w grze pojawi się Keanu Reeves. Teraz Mike Pondsmith, twórca Cyberpunku, podgrzał atmosferę sugerując powstanie filmu.

Nic nie mogę teraz mówić w temacie filmu. Ale z Keanu Reevesem zaangażowanym w proces, jest to dużo bardziej prawdopodobne.

Cyberpunk 2077 to gra RPG, której akcja dzieje się w 2077 roku w amerykańskiej metropolii Night City. Przedstawione zostaną w niej dwa oblicza miasta – z jednej strony rządzącego przez megakorporacje kontrolujące życie obywateli oraz podziemne królestwo gangów. Gracze będą wcielali się w początkujących najemników, które dzięki specjalnym modyfikacjom ciała będą mogli zwiększyć swoje możliwości bojowe, by przetrwać w brutalnej rzeczywistości. Produkcją zajęło się polskie studio CD Projekt RED znane dzięki cyklowi gier Wiedźmin.