„Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas” — pierwsze pokazy rozgrywki

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas to pierwsza od 2008 r. pełnoprawna kontynuacja wskrzeszonej przez Activision serii. Do Sieci trafiły nowe filmy prezentujące rozgrywkę z dema dostępnego dla mediów.

Tytuł najnowszej odsłony serii Crash Bandicoot jest niezwykle znamienny i można go podpiąć praktycznie pod każdą nową informację na temat gry, która ukaże się już 2 października na PlayStation 4 i Xboksie One.

Niektóre redakcje miały okazję zagrać w specjalnie przygotowane demo, w którym dziennikarzom oddano do dyspozycji dwie plansze: zimową „Snow Way Out” oraz tropikalną „Dino Dash”.

Co ciekawe, oprócz nowej mechaniki, jaką jest spowolnienie czasu, redaktorzy mogli wcielić się w głównego antagonistę serii, Dr. Neo Cortexa, który otrzymał równoległą linię czasową. Oznacza to, że grając nim możemy wpłynąć na to jak będzie wyglądała plansza podczas gry jako Crash. Ponadto postać szalonego naukowca posiada unikatowe zdolności jak chociażby możliwość stworzenia dodatkowej platformy.  Dziennikarze jednak zapewniają, że w finalnej wersji będziemy mogli zagrać także Coco Bandicoot.

ŹródłoGame Informer
Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Popularne w tym tygodniu