Confiction już niebawem!

0
W te wakacje w Krakowie odbędzie się festiwal popkulturowy. Przez trzy dni, od 16 do 18 sierpnia, będziecie mogli brać udział w panelach, spotkaniach, różnej masie atrakcji. Wszystko pod znakiem popkultury. Wpadniecie?

Jak piszą twórcy festiwalu:

Wyobraź to sobie… autorzy książek, scenarzyści filmowi, Mistrzowie Gry, wydawcy gier planszowych, dziennikarze i przede wszystkim Wy – fani. Wszyscy zgromadzeni w jednym miejscu, aby wspólnie bawić się, poznawać nowe seriale, gry i książki. Podczas Confiction zaprezentujemy Wam twórców popkultury w taki sposób, abyście mogli bezpośrednio do nich dotrzeć, zapytać o co tylko chcecie!

Na Confiction zagracie w gry planszowe – wyjaśnimy Wam te najciekawsze – i gry fabularne – ze swoimi przyjaciółmi lub polecanymi Mistrzami Gry – a także w gry na urządzeniach mobilnych – szykujemy dla Was specjalną strefę w tym temacie!

Najmłodszych fanów zaprosimy do Strefy Dziecięcej, gdzie wezmą udział w warsztatach, poznają autorów i ilustratorów oraz ich prace.

Na Confiction zagłębicie się w ogromny świat sieci połączeń między literaturą, komiksem i kinematografią – posłuchacie zarówno aktorów, jak i scenarzystów, pisarzy i rysowników.

Wszystkich tych, którzy tęsknie spoglądają na kraje dalekiego wschodu zapewniamy, że i dla nich szykujemy wyjątkowe atrakcje!

Nie zabraknie również wystaw, figur i modeli, dzięki którym będziecie mogli z bliska przyjrzeć się fantastycznym postaciom czy oryginalnym arcydziełom.