Co dalej z serialem „Green Arrow and the Canaries”?

The CW miało spore plany odnośnie bohaterek jednego ze swoich flagowych superbohaterskich obrazów – Arrow. Produkcja o Olivierze się zakończyła, jednak scenarzyści i twórcy mieli już pomysł na spinoff, pojawiło się nawet kilka odcinków w Arrow, gdzie zawiązana fabułę nowego serialu.

Znaleziono także jego bohaterki: Katherine McNamara została Mią Smoak, Katie Cassidy znowu miała się pojawić jako Laurel Lance, a Juliana Harkavy kolejny raz wcielić w Dinah Drake. Plany były ambitne, jednak okazuje się, że nic z nich nie wyjdzie.

Okazało się bowiem, że produkcja Green Arrow and the Canaries nie powstanie. Jedni na pewno się nie zdziwią po tym ogłoszeniu, inni mogą czuć się zawiedzeni. Obecnie jest jednak sporo innych superbohaterskich obrazów, jest więc w czym wybierać.

Czy żałujecie, że projekt nie wypalił?

Źródłovariety.com
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu