Co dalej z serialami Marvela usuniętymi z Netflixa?

To był dla niektórych mały szok. Zwłaszcza że informację o usunięciu z platformy Netflix tych seriali Marvela podano bardzo późno, więc nadrobienie ich mogło być dla niektórych kłopotliwe. W lutym pożegnaliśmy z Netflixa takie seriale jak: Daredevil, Iron Fist, Defenders, Punisher, Jessica Jones i Luke Cage.

Czy to oznaczało, że już nie obejrzymy produkcji o tych superbohaterach? Wiele osób łączyło to z wejściem do nowych krajów platformy Disney+. Mieli nadzieję, że to właśnie na niej produkcje znajdą nowy dom. Czy rzeczywiście tak będzie?

Okazuje się, że tak. Defendersi zostaną dodani do serialoteki Disney+ jeszcze w tym miesiącu. Pojawił się więc kolejny powód, żeby czekać aż platforma pojawi się i u nas.

Źródłoew.com
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu