Co dalej z „Runaways”?

0
Uniwersum Marvela rozrasta się, i nie mamy tutaj na myśli komiksów, tylko kinowe i telewizyjne produkcje. Mamy sporą ilość filmów, a do tego dochodzą przecież jeszcze seriale. Jednym z nich jest obraz Runaways, który można oglądać na Hulu.

Pierwszy sezon produkcji był ciekawy, wolno się rozwijał, jednak zyskał sporą sympatię widzów. Druga odsłona okazała się jeszcze lepsza, szybsza akcja, więcej problemów, do tego odbiorca obserwował, jak zmieniają się poszczególni protagoniści. Po emisji odcinków Runaways widzów zaczęło dręczyć jedno pytanie – czy pojawi się kontynuacja przygód nastoletnich bohaterów?

Na decyzję przyszło nam trochę poczekać. Jednak już wiemy, że powstanie trzecia odsłona serialu. Ekranizacja komiksu o tym samym tytule dostała zielone światło i powstanie jej kolejny sezon, który będzie liczył dziesięć odcinków.

W swoim oświadczeniu o decyzji na kontynuację produkcji obrazu Josh Schwartz i Stephanie Savage piszą:
[perfectpullquote align=”full” bordertop=”false” cite=”” link=”” color=”#cc2854″ class=”” size=”18″]Jesteśmy niezwykle podekscytowani, że możemy opowiedzieć więcej historii z Runaways, i wdzięczni Marvelowi, Hulu, naszej wspaniałej załodze i oczywiście zagorzałym widzom. Trzeci sezon będzie czymś magicznym dla Runaways, będziemy pogłębiać nasze powiązanie z uniwersum Marvela. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy dalej bawić się w piaskownicy, którą stworzyli Brian K Vaughn i Adrian Alphona.[/perfectpullquote]

Nie ogłoszono jeszcze, kiedy trzeci sezon ujrzy światło dzienne. Możliwe, że znowu będzie to miało miejsce w grudniu.


Źródło: tvline.com
Zdjęcie: pochodzi z serialu Runaways