CDP ogłasza atrakcje na Poznań Game Arena 2019

0
Premierowe tytuły do ogrania, Giermasz z bogatą ofertą gier i gadżetów kolekcjonerskich, oficjalny turniej Farming Simulator League i kino Cyberpunk 2077 – to tylko niektóre z atrakcji, które w tym roku dystrybutor gier wideo CDP zapewni uczestnikom targów Poznań Game Arena 2019.

To będzie największe wydarzenie w całej historii obecności CDP na PGA. Na łącznie blisko 1200 m2 uczestnicy poznańskiego święta gamingu i nowych technologii będą mogli przetestować najgorętsze tegoroczne premiery CDP, zaopatrzyć się w gry i gadżety w wyjątkowych cenach na Giermaszu, przeżyć esportowe emocje podczas turnieju Farming Simulator League oraz… zobaczyć w akcji grę Cyberpunk 2077 od CD PROJEKT RED.

Strefa gracza z prawdziwego zdarzenia

Twórcy Cyberpunk 2077 w specjalnie zaaranżowanym kinie będą prezentować uczestnikom gameplay z gry przez cały czas trwania PGA. Pokazy na żywo po raz pierwszy będą prowadzone w polskiej wersji językowej.

Dzięki współpracy z Xbox, odwiedzający strefę CDP w hali 7A będą mogli ograć na konsolach od Microsoftu największe premiery CDP w 2019 roku, czyli Greedfall, The Surge 2, Trine 4: The Nightmare Prince, WRC 8 oraz klasyki serii Dungeons & Dragons – Baldur’s Gate i Planescape Torment w ulepszonej edycji na konsole.

Fani rolnictwa w nowoczesnym wydaniu będą mogli wypróbować nowe pojazdy i osprzęt, które pojawiły się wraz z nowo wydaną edycją Farming Simulator 19 Edycja Platynowa. Przedpremierowo będzie można także zagrać w Bee Simulator, czyli symulator pszczoły od polskiego studia VARSAV, gdzie gracze będą mogli na własnej skórze przekonać się, jakie zadania czekają na te niezwykle pożyteczne owady.

Nie zabraknie też atrakcji dla fanów gier na PC. W akcji zobaczymy hit Control z funkcją Ray Tracing, jak również gry Driftland: The Magic Revival oraz Blair Witch, który niedługo ukaże się na rynku w wydaniu pudełkowym. Dla miłośników dobrych historii kryminalnych będą też czekać głośne tytuły od Quantic Dream, czyli Heavy Rain i Beyond: Two Souls.

Profesjonalne rozgrywki dla miłośników rolnictwa i zaciętej rywalizacji

Nie lada gratka czeka fanów popularnego tytułu Farming Simulator. W hali 5 pojawi się specjalna scena, na której przez cały weekend będzie odbywać się oficjalny turniej profesjonalnej ligi esportowej Farming Simulator League. Uczestnicy zakwalifikowani do finału powalczą o nagrody o wartości łącznie 12 000 EUR oraz o cenne punkty na drodze do finału World Championship, który odbędzie się na FarmCon 2020. Swoje zespoły do turnieju można już zgłaszać na oficjalnej stronie Farming Simulator League.

Nowy, lepszy i jeszcze większy Giermasz

Stali bywalcy PGA dobrze wiedzą, że obowiązkowym punktem każdej edycji wydarzenia jest wyprzedaż tytułów dystrybuowanych przez CDP. Wśród długiej listy tytułów dostępnych już od 9 zł poszukiwacze okazji znajdą zarówno tegoroczne premiery, jak i gry, które już rzadko kiedy można znaleźć na sklepowych półkach. W tym roku Giermasz to nie tylko gry wideo. CDP otworzy specjalną strefę, w której będzie można nabyć oficjalne gadżety z gier Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz Cyberpunk 2077, jak również uwielbiane figurki Funko POP Vinyl w specjalnej, niższej cenie.

Tegoroczne PGA rozpocznie się już 18 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Więcej informacji o aktywnościach CDP wkrótce.