Catherine Zeta-Jones w kluczowej roli w „Synu Marnotrawnym”

Do powrotu kryminalnego serialu Syn Marnotrawny produkcji Fox pozostał niespełna tydzień. Już wkrótce będziemy mogli oglądać drugi sezon!

Jednak w ramach podgrzania atmosfery ujawniono fanom prawdziwą niespodziankę – otóż w drugiej połowie sezonu do obsady dołączy aktorka Catherine Zeta-Jones (Chicago).

„Niezwykły talent, Catherine Zeta-Jones, jest idealnym tłem dla genialnego Michaela Sheena”, powiedział w oświadczeniu Michael Thorn, prezes Fox Entertainment. „Nie mogę się doczekać, aż ci dwaj wspaniali aktorzy pójdą łeb w łeb w łeb w kolejnej części, która z pewnością podniesie poprzeczkę wyznaczoną przez wybitny pierwszy sezon.”

Syn Marnotrawny opowiada o psychologu kryminalnym Malcolmie Brighcie, który rozwiązuje sprawy dla nowojorskiej policji. Wie, jak myślą zabójcy, bo jego ojciec był znanym seryjnym mordercą znanym jako „Chirurg”. Zespół Brighta, kierowany przez jego wieloletniego mentora, porucznika NYPD Gila Arroyo (Lou Diamond Phillips), składa się z detektywów Dani Powell (Aurora Perrineau), JT Tarmel (Frank Harts), i egzaminatora medycznego Dr. Edrisa Tanaka (Keiko Agena).

Drugi sezon zobaczymy już 12 stycznia

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Popularne w tym tygodniu