„Back 4 Blood” otrzyma polskie wydanie

Najnowsze dzieło twórców serii Left 4 Dead zostanie wydane także w Polsce dzięki firmie Cenega. 

Back 4 Blood to porywający FPS kooperacyjny autorstwa Turtle Rock Studios — twórców popularnej serii Left 4 Dead. Autorzy ponownie przenoszą gracza do świata pochłoniętego wojną z zarażonymi zabójczym wirusem ludźmi, którzy pragną pochłonąć resztki cywilizacji.

W grze wcielimy się w grupę Sprzątaczy, czyli weteranów apokalipsy, którzy zebrali się, by stawić czoła zainfekowanym okropnościom znanym jako Zarażeni i odzyskać świat. Back 4 Blood zawiera czteroosobową kooperacyjną kampanię fabularną, w której Sprzątacze muszą walczyć z Zarażonymi i współpracować, aby przetrwać coraz trudniejsze misje.

Gracze mogą łączyć siły w trybie online w trybie współpracy w trybie drop-in i drop-out, aby wspólnie walczyć z ciągle ewoluującym zagrożeniem lub rozegrać kampanię solo z trzema kolegami z drużyny AI.

Ponadto gra oferuje również konkurencyjny tryb wieloosobowy, w którym uczestnicy mogą grać z przyjaciółmi lub przeciwko nim w trybie PvP online, obsługującym do ośmiu graczy i drużyn na zmianę, grając zarówno jako Sprzątacze, jak i przerażający Zarażeni.

Back 4 Blood trafi na PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox One/Series X w polskiej wersji językowej (napisy) 22 czerwca 2021 r.

 

Jednak posiadacze edycji deluxe uzyskają dostęp do gry już 18 czerwca, a ponadto otrzymają roczną przepustkę, która uprawnia do pobrania 3 nadchodzących dodatków.

"Back 4 Blood" otrzyma polskie wydanie

Gra posiada także Edycję Specjalną, lecz ta jest dostępna tylko przez ograniczony czas. Po wyczerpaniu nakładu, będzie można zakupić jedynie Edycję Standardową.

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Popularne w tym tygodniu