Brandon Sanderson potwierdza: jego tajemnicze projekty zostaną wydane w Polsce

Brandon Sanderson, autor m.in. Z mgły zrodzonego czy Archiwum Burzowego Światła, początkiem marca zaskoczył wszystkich, ogłaszając start swojej zbiórki na Kickstarterze. Cel? Wydanie czterech tajemniczych powieści, które napisał w trakcie pandemii (przecież każdy na swój własny sposób radził sobie w tym trudnym czasie!).

Akcja szybko zdobyła niesamowity rozgłos. Fani twórczości Sandersona szybko zebrali całość potrzebnej kwoty i na tym nie poprzestali. Projekt zakończył się 31 marca z oszałamiającym wynikiem ponad 41 milionów dolarów! Autor umiejętnie podsycał zainteresowanie swoim pomysłem, co tydzień zdradzając kolejne szczegóły tajemniczych powieści.

Wczoraj na swoim Facebooku Brandon Sanderson potwierdził, że jego sekretne książki zostaną wydane w Polsce! Wydawnictwo MAG wykupiło prawa do przekładu nowych tomiszczy. Autor zapowiada, że polskie wydania ukażą się na rynku w okolicy premiery angielskich wydań. Jego obwieszczenie znajdziecie TUTAJ.

Czekamy niecierpliwie.

Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Popularne w tym tygodniu