„Booster Gold” – scenariusz gotowy, ale co ze samym filmem?

0
Już jakiś czas temu pojawiła się informacja, że doczekamy się kinowych przygód Booster Golda. Jednak od tamtego czasu studio ani razu nie wypowiedziało się na temat tego filmu. Co się dzieje?

Pomysłodawcą filmu o Booster Goldzie, superbohaterze komiksowego świata DC, jest Greg Berlanti. To jedna z najważniejszych osób dla Arrowverse – współodpowiedzialny za powstanie seriali CW: Flasha, Arrow, Supergirl i Legends of Tomorrow.

Za scenariusz odpowiedzialny jest Zack Stentz, który ostatnio został zapytany o to, czy wciąż w planach jest film Booster Gold?

Szczerze powiedziawszy, nie wiem, co się dzieje. I nie wiem, czy ludzie z DC wiedzą, co się dzieje z tym projektem. Wydaje się, że ich strategia zmienia się w zależności od każdego nowego filmu. Ale mogę wam zdradzić, że scenariusz został zmieniony, a reżyser i producent, Greg Berlanti, jest z niego bardzo zadowolony. Wszystko jest gotowe, czekamy jedynie na zielone światło od DC i Warner Bros.

Pozostaje jedynie czekać na oficjalne informacje ze strony studia.

Booster Gold, czyli Michael Jon Carter to była gwiazda piłki nożnej w XXV wieku, który ukradł co nieco technologii z muzeum i powrócił do czasów dzisiejszych celem poszukiwania sławy. Tak zdobył popularność i został superbohaterem.