Blade jednak w MCU? Hulu ma pomysł na serial

0
Co rusz w sieci pojawiają się nowe informacje na temat ponownego przeniesienia historii komiksowego Blade’a na szklany ekran. Teraz Hulu rozważa serial o tym bohaterze.

Dotychczas Blade otrzymał trzy filmy. Blade – Wieczny łowca z 1998 roku był świetnym i klimatycznym filmem ze sporą dawką brutalności. Druga część z 2002 roku w reżyserii Guillermo del Toro wciąż trzymała poziom. Z kolei o części trzeciej z 2004 roku lepiej zapomnieć i w ogóle o niej nie wspominać.

Blade to historia pół człowieka – pół wampira, który zwalcza upiory i zło całego świata. Jak podaje portal MCU Cosmic, tytułowy bohater może trafić do MCU za sprawą nowego serialu. Ten miałby powstać dla Hulu. Platforma już od dawna nie ukrywa dużego zainteresowania tą historią. Ale to nie wszystko. Hulu rozważą wprowadzenie także innych komiksowych postaci w planowanej przez siebie serii odcinkowych produkcji grozy.

Informacje o nowych projektach podobno pozostają tylko kwestią czasu, ponieważ Hulu zależy na tym, aby jak najszybciej przystąpić do ich realizacji.