Ben Whishaw i inni dołączają do 4. sezonu „Fargo”!

0
Gwiazda filmów Pachnidło oraz Skyfall, a także aktorzy znany z produkcji Ben-Hur czy Scott Pilgrim vs. The World, dołączają do obsady czwartego sezonu serialu Fargo.

Nagradzana między innymi statuetkami Emmy czy Złotym Globem seria powita w swoich szeregach Bena Whishawa, Jacka Hustona oraz Jasona Schwartzmana.

Whishaw wcieli się w Rabbiego Milligana, Huston – Odisa Weffa, a Schwartzmana zobaczymy jako Joso Faddę.

Przypomnijmy, że w czwartym sezonie zobaczymy także Chrisa Rocka w roli głównej, a nagradzany Noah Hawley powróci jako twórca Fargo. U jego boku ujrzymy Joela i Ethana Coenów, Johna Camerona oraz Warrena Littlefielda w roli producentów wykonawczych.

Fabuła ma dziać się w latach pięćdziesiątych dwudziestego wieku, w czasie dwóch wielkich migracji – mieszkańców Europy Południowej oraz Afroamerykanów do Stanów Zjednoczonych, kiedy to masy różnych kultur zderzyły się ze sobą, walcząc o spełnienie american dream.

W Kansas City, w stanie Missouri, dwie mafijne grupy – Włochów i Afroamerykanów – zwierają niełatwe przymierze. Wspólnie kontrolują rynek narkotyków czy wyzysku. By wzmocnić sojusz, głowy obu rodzin wymieniły się najstarszymi synami.

Chris Rock wcieli się w przywódcę jednej z familii, który oddał swego syna wrogom, a sam musi wychować ich chłopaka. Nie jest to łatwe zadanie, ale opłacalne. W pewnym momencie jedna z głów mafii umiera podczas rutynowego zabiegu, a wówczas wszystko się zmienia.

4. sezon Fargo ma opowiadać o imigrantach, asymilacji oraz rzeczach, jakie jesteśmy w stanie zrobić dla pieniędzy.