„Battlefield 2042” – DICE ujawni czym jest Hazard Zone

Battlefield 2042 tuż za pasem i mogłoby się wydawać, że wiemy już mniej więcej, czym będzie ten tytuł. Jednak tajemnicą wciąż pozostaje nowy tryb Hazard Zone. Ta zostanie rozwiana już wkrótce.

Debiutujący 19 listopada Battlefield 2042 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier w końcówce tego roku. Będzie to produkcja skupiająca się wyłącznie na sieciowych potyczkach wieloosobowych, lecz mimo to zaoferuje trzy różnorodne typy rozgrywki.

  • All Out Warfare, czyli tradycyjne tryby takie jak Podbój, Szturm czy Deathmatch na mapach przeznaczonych dla 128 graczy. W dniu premiery dostępnych będzie siedem lokacji.
  • Battlefield Portal, który pozwoli na grę na ulubionych mapach z gier Battlefield 1942, Battlefield Bad Company 2 oraz Battlefield 3. Jednocześnie będzie to edytor pozwalający na tworzenie niecodziennych trybów czy organizacje starć frakcji z wymienionych produkcji.
  • Hazard Zone, czyli nowy tryb, który ma być hołdem dla weteranów serii, premiującym grę drużynową.

Kilka dni po tym, jak gracze mogli po raz pierwszy przystąpić do rozgrywki w ramach beta testów, DICE postanowiło zapowiedzieć prezentację trybu Hazard Zone. Na razie nie wiadomo nic na jego temat, więc pojawiają się spekulacje, że może to być odpowiednik rozgrywki z Escape from Tarkov. Czy tak naprawdę jest? Przekonamy się o tym 14 października o godzinie 17:00, kiedy to odbędzie się prezentacja zwiastuna.

ŹródłoTwitter
Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Popularne w tym tygodniu