„Krzyk” – zwiastun nowej części serii

Dlaczego nie warto odbierać telefonów od nieznanych numerów uczy nas kilka części horrorowej serii Krzyk, oraz inne straszne produkcje. Filmy o zamaskowanych mordercach, to już klasyka kina grozy. Jakiś czas temu można było obejrzeć seriale od MTV wracające do tematu mordercy w białej masce. Ale dopiero teraz otrzymamy coś naprawdę dobrego.

A przynajmniej mamy nadzieję, że dobrego. Wraca stara obsada, znana z oryginalnych Krzyków, czyli chociażby Neve Campbell, David Arquette, Courteney Cox. Już samo to sprawia, że z niecierpliwością czekamy na nowy Krzyk. Jeśli chodzi o nową obsadę, w produkcji pojawią się: Jack Quaid, Melissa Barrera i Jenna Ortegaa. Dyrekcją zajmą się zaś Matthew Bettinelli-Olpin oraz Tyler Gilletta.

Właśnie pojawił się pierwszy zwiastun horroru, który swoją światową premierę będzie miał 14 stycznia 2022 roku.

Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu