„Banda niematerialnych szaleńców” czeka! Wygraj nową książkę Marii Krasowskiej [Zakończony]

Prawdopodobnie jako jedyny na świecie masz szansę dowiedzieć się z pierwszej ręki, jak wygląda życie pozagrobowe! Nie skorzystasz z takiej okazji? – zwłaszcza, że ci ją umożliwimy! Mamy do rozdania egzemplarz najnowszej powieści Marii Krasowskiej, Banda niematerialnych szaleńców
Co trzeba zrobić?

Wystarczy wymyślić nazwę dla własnej bandy i napisać, czym się zajmujecie.

Odpowiedzi udzielcie w komentarzu. Wygra najbardziej kreatywna odpowiedź. Na wasze zgłoszenia czekamy do 31 maja 2018, do godziny 23:59.

 

Regulamin – UWAGA!!! W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.

1. Organizatorem konkursów jest strona Popbookownik (zwana dalej Organizatorem).

2. Konkurs odbywa się na stronie http://popbookownik.pl.

3. Konkurs trwa do 31 maja 2018, do godziny 23:59.

4. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do internetu.

5. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające ukończone 18 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów prawnych na wzięcie udziału w zabawie.

6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 i 5 tego regulaminu oraz napisanie komentarza pod postem konkursowym z odpowiedzią na zadane w tym poście pytanie, a także świadoma akceptacja niniejszego regulaminu, będąca jednocześnie dowodem na świadome wzięcie udziału w konkursie. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem pod uwagę komentarza ze zgłoszeniem.

7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.

8. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze tę najciekawsze według niego. Wręczony zostanie jeden egzemplarz Bandy niematerialnych szaleńców Marii Krasowskiej (wybrany zostanie jeden zwycięzca).

9. Wyniki zostaną podane w ciągu 14 dni od zakończenia konkursu.

10. Nagrodę stanowi książka Banda niematerialnych szaleńców autorstwa Marii Krasowskiej.

11. Koszt nadania nagród ponosi Organizator. Wysyłka jedynie na terenie Polski, listem poleconym, Pocztą Polską.

12. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez zwycięzcę, po ogłoszeniu wyników, mailowo na adres Organizatora redakcja@popbookownik.pl, prawidłowego adresu korespondencyjnego oraz imienia i nazwiska, wraz w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Organizator może poprosić także o podanie daty urodzenia, w celu weryfikacji pełnoletności uczestnika. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.

13. Podane przez zwycięzcę dane zostaną wykorzystane jednorazowo – jedynie do wysłania nagrody, co stanowi cel ich przetwarzania.

14. Organizator nie będzie ich udostępniał osobom trzecim, ani wykorzystywał w żaden inny sposób.

15. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail Organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.

16. Po wysyłce nagrody Organizator zobowiązuje się do usunięcia wiadomości zawierających dane osobowe użytkownika.

17. Użytkownik ma prawo do wglądu do podanych danych, a także ich poprawiania oraz zażądania bycia zapomnianym, tj. całkowitego usunięcia jego danych z bazy.

18. Dane określone w punkcie 12 niniejszego regulaminu nie będą wymagane od osób, które nie wygrały konkursu. W związku z tym, komentarz pod postem konkursowym może być opatrzony zwykłym „nickiem”, nie zachodzi konieczność podawania swoich danych osobowych.

19. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.

20. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni.

Komentarze

 • 31 maja 2018 o 23:59

  Ufoleczki to my!

  3 studentki, powszechnie uznawane za wiedźmy, kochające czarne kolory i mroczne klimaty! Ale… mamy jedną słabość. Są nią kosmici! Nasza nazwa wzięła się z połączenia nazwiska największej fascynatki istotami pozaziemskimi i UFO.

  W sekrecie czcimy pozaziemską cywilizację (bo przecież nie chcemy trafić w kaftan i do domu bez klamek) oraz w największej tajemnicy planujemy utworzenie kościoła, (bo hajs się musi zgadzać)!

  Książkę chętnie przyjmiemy, bo jest o świrach podobnych do nas!

  Przeczytałam i akceptuję regulamin podany na stronie Popbookownik

  Odpowiedz
 • 25 maja 2018 o 17:08

  Banda Weltschmerzowych Siewców

  Moja banda zrzeszałaby osoby o niezwykle negatywnym nastawieniu do życia i zarażalibyśmy naszym światopoglądem wszystkich, z którymi tylko byśmy chwilę porozmawiali. Żaden optymista by nam się nie oparł! Mielibyśmy niesamowitą zdolność do dołowania ludzi i wyciągania z nich ich największych lęków i obaw związanych z życiem… 😀

  Przeczytałam i akceptuję regulamin podany na stronie Popbookownik

  Odpowiedz
 • 25 maja 2018 o 09:04

  Nazwa bandy brzmiałaby „Buster Keaton”. Wiecie, jak ten aktor o najbardziej neutralno-smutnym wyrazie twarzy na świecie. Dlaczego akurat tak? Otóż dlatego, że absolutnie każdy członek mojej bandy byłby przebrany za Bustera Keatona (a wziąwszy pod uwagę jak kamienna była jego twarz, nasze maski wyglądałyby niemalże naturalnie). Byłoby nas dwudziestu, napadalibyśmy na banki i rabowali konwojcvzde, a to wszystko, jako jeden człowiek w dwudziestu osobach. Naszym najświętszym prawem byłby absolutny zakaz wychodzenia z roli – każdy w gangu jest Busterem i nikim innym. Dopiero zakończeniu działań bandy, rozchodzilibyśmy się w swoje strony, zdejmowali maski i znów stawali się znudzonymi pracownikami korporacji, zmęczonymi rodzicami oraz zblazowanymi biznesmenami.

  Przeczytałam i akceptuję regulamin podany na stronie Popbookownik

  Odpowiedz
 • 24 maja 2018 o 20:39

  Moja banda to Banda Wariatów. Składa się ze mnie i moich wszystkich psiapsieli. Przeżywa mnóstwo przygód – wycieczki do Lidla albo Biedronki z questami „Zakupy na obiad”, odwiedziny we wszystkich ciekawych miejscach wokół naszego miasta – i to w takiej odległości, żeby pociągiem dało się dojechać! Symbolem naszej Bandy jest żółw, ma on przedstawiać to, że nasz dom jest razem z nami.

  Przeczytałam i akceptuję regulamin podany na stronie Popbookownik

  Odpowiedz
 • 24 maja 2018 o 16:56

  Panny z Widdershins! Widdershins z tworczosci Jordan L. Hawk oczywiscie:) Banda zrzeszajaca bibliotekarki, lingwistki i archeolozki (i inne Panny ktore mialyby ochote!) zajmujace sie tropieniem rzeczy i osob nadprzyrodzonych, zwyczajnie dziwnych i niezwyczajnie magicznych. Panny spotykalyby sie regularnie w bibliotece i czytywaly ksiazki szukajac nowych tropow. Zbadanie zaswiatow brzmi ciekawie – i nie sadze by Panny cofnely sie przed takim wyzwaniem:)

  Przeczytałam i akceptuję regulamin podany na stronie Popbookownik

  Odpowiedz
 • 15 maja 2018 o 12:11

  Moja banda to „Chłopcy z Lovecraft Street”. Interesują się tym co niezwykłe i niezbadane. Żaden dom zamieszkany przez duchy im się nie oprze. Kultyści mieszkający w sąsiedztwie drżą, ilekroć banda przejeżdża na rowerach pod ich oknami. Nawet wstający z grobów zmarli nie odważą się już opuszczać niewielkiego starego cmentarza przy Kościele św. Edgara…

  Przeczytałem i akceptuję regulamin podany na stronie Popbookownik

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.