Ashoka kontra Darth Maul w zwiastunie 7. sezonu „Wojny klonów”

0
Uwielbiana przez wielu seria animowana Gwiezdne Wojny: Wojny klonów powróci niedługo z siódmym już sezonem. Pojawił się nowy trailer zapowiadający tę serię i trzeba przyznać, iż widzów czeka sporo emocji!

Podczas niedzielnego Star Wars Celebration producent wykonawczy, Dave Filoni, ujawnił zwiastun nowego sezonu. Szykuje się pojedynek między Ashoką Tano a Darth Maulem! Zobaczcie emocjonujące wideo:

https://www.youtube.com/watch?v=x7RZFgiQSgI

Widzowie mieli już okazję ujrzeć kilka historii z życia Ashoki, a teraz zobaczą także wydarzenia które nastąpiły, zanim jej mentor, Anakin, przeszedł na Ciemną Stronę.

Ujawniono także informację, iż bohaterka, po odejściu z Zakonu Jedi, wciąż znajduje się na poziome 1313 na Coruscant, opanowanym przez grupy przestępcze. Tam zaprzyjaźnia się w dwoma postaciami, które, tak jak ona, próbują przetrwać.

Siódmy sezon ma eksplorować historię zatytułowaną Oblężenie Mandalory. Powrócą Sam Witwer, użyczający głosu Maulowi, oraz Ray Park – ekspert od sztuk walki, który, by dodać realizmu, odgrywa sceny pojedynków Maula przy zastosowaniu technologii motion capture.

Czeka nas zatem epicka walka! Premiera 7. sezonu Wojny klonów jesienią.


Źródło: ew.com