„Among Us. Zdrajca między nami” Laura Rivière – nowość

Od dziś w księgarniach znajdziecie nową powieść dla młodzieży osadzoną w uniwersum światowego hitu jakim jest gra Among Us. Złapcie klimat i zanurzcie się w książce Among Us. Zdrajca między nami autorstwa Laury Rivière.

Popbookownik objął pozycję swoim patronatem.

Z tej okazji chcielibyśmy także zaprosić wszystko do wzięcia udziału w konkursie, w którym do zdobycia jest jeden egzemplarz książki od wydawnictwa Nowa Baśń.

Wygraj książkę „Among us. Zdrajca między nami”

„Among Us. Zdrajca między nami” Laura Rivière – nowośćCZERWONY JEST SUS!

Dziesięciu astronautów, a wśród nich jeden zdrajca, który chce ich wyeliminować…

Witamy na pokładzie najbardziej niebezpiecznego statku w kosmosie!

Praca młodego astronauty V. na statku patrolowym jest bardzo spokojna. Jego lista obowiązków podzielona jest na wspólne posiłki w mesie i rutynowe czynności: weryfikację instalacji elektrycznej, regulację teleskopów oraz czyszczenie filtrów tlenowych. Jednak gdy w tajemniczych okolicznościach w ambulatorium zostaje zamordowany jeden z astronautów, a kolejny – w polu siłowym, wtedy zaczyna się prawdziwy koszmar. Sytuacja staje się nieprzewidywalna, a szanse na przeżycie zmieniają się z sekundy na sekundę. Zdrajca wślizgnął się między członków załogi, dobrze się ukrywa, knuje intrygi i kłamstwa, atakuje w najmniej spodziewanych momentach, ostatecznie zamierzając ich zabić co do jednego!

Złap klimat i zanurz się w tej fascynującej, wywołującej nieustanne dreszcze emocji historii fan fiction na podstawie niekwestionowanego światowego hitu Among Us!

„Among Us. Zdrajca między nami” Laura Rivière – nowość

Źródłonota prasowa
Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Popularne w tym tygodniu