Amazon zamawia serial YA

0
Amazon rozwija skrzydła – mamy tutaj na myśli produkcję seriali. Firma stawia na nowe produkcje, które umieszcza na swojej platformie. Teraz zainteresowanie osób u władzy skierowało się na pomysł historii o nastoletnich protagonistkach.

Mowa o The Wilds Sarah Streicher, której historia opowiada o grupce dziewczyn pochodzących z różnych środowisk. Bohaterki muszą stawić czoła przeciwnościom losu po tym, jak samolot, którym leciał, rozbił się na bezludnej wyspie.

Wybrano już producentkę wykonawczą i showrunnera produkcji – Amy B. Harris. Za reżyserię pierwszego odcinka będzie odpowiadała Susanna Foge.

Jennifer Salke, dyrektorka Amazon Studios, mówi:

Jesteśmy podekscytowani faktem, że możemy podzielić się ze światem tą oryginalną wizją. Jesteśmy dumni, że możemy być domem dla autentycznej produkcji z przesłaniem, której dadzą życie utalentowana Sarah Streicher, Amy Harris i nasi partnerzy a ABC Signature Studios. Dojrzewanie nie jest łatwym tematem. Przejście tego okresu może wymagać sporo ikry i krzepy, zresztą podobnie jak przetrwanie na bezludnej wyspie. The Wilds wyrosło z tej idei i dało mi możliwość przyjrzeniu się dojrzewaniu, ze wszystkimi jego blaskami i cieniami. Jestem szczęśliwa, że serial znalazł dom w Amazonie.