„9-1-1” – czy powstanie kolejny sezon?

0
Serial 9-1-1 to jeden z najchętniej oglądanych produkcji od stacji FOX. Do tej pory doczekał się dwóch sezonów, z czego najnowsza odsłona jest aktualnie emitowana. Ale co dalej?

Fabuła serialu skupia się na dzielnych policjantach, strażakach, oraz ratownikach medycznych, którzy pod presją czasu niejednokrotnie narażają swoje życie, aby ratować innych.

Jak podaje portal Deadline, stacja zdecydowała się zamówić 3. sezon 9-1-1 i tym samym doczekamy się kolejnych odcinków ulubionego serialu. Powodem jest znakomita oglądalność produkcji.

W drugiej serii w głównych rolach występują: Jennifer Love Hewitt, Angela Bassett, Peter Krause, Oliver Stark, Aisha Hinds, Kenneth Choi oraz Rockmond Dunbar. Czy aktorzy powrócą w najnowszej odsłonie? Tego pewnie dowiemy się po zakończeniu emisji 2. sezonu.

Jednocześnie stacja Fox poinformowała, że serial Rezydenci również otrzymał zamówienie na 3. sezon. W tej produkcji poznajemy różne przypadki zachorowań – wszystko to obserwujemy z perspektywy młodego personelu medycznego.

Obydwa seriale mają powrócić z nowymi sezonami jeszcze w tym roku. Data premiery nie jest znana.


Źródło: Deadline
Grafika: TV Series Finale