6 maja na MOJEeKINO rusza LGBT+ Film Festival

Fabuły, dokumenty i krótkie metraże spod znaku tęczy największego w Europie środkowo-wschodniej festiwalu LGBT+ znajdziecie pod linkiem.

Tegoroczna edycja festiwalu poszerzyła się o wirtualne sale na platformie kin studyjnych MOJEeKINO.pl aby być dostępną dla wszystkich, który nie mogli uczestniczyć w projekcjach stacjonarnych.  W programie znajdziecie filmy szalenie szczere, odważne, które opowiadają o odkrywaniu własnej tożsamości, o próbach życia w zgodzie ze sobą, ale przede wszystkim miłości bez względu na płeć.

KARNET NA 5 FILMÓW: cena – 60 zł. Karnet umożliwia obejrzenie 5 wybranych filmów z oferty festiwalu.

BILET JEDNORAZOWY: Cena biletu – 15 zł. Niezależnie od momentu zakupu biletów gwarantujemy 48 h dostęp. Sprzedaż biletów jednorazowych będzie możliwa do 20.05 g. 23:59.

Festiwal będzie trwać od 6 do 20 maja. Dostępność filmów należy sprawdzić w opisie każdego tytułu. Dostępność filmów po zakupie biletu – 48h.

Źródłonota prasowa
GrafikaMojeeKino
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu