Znamy datę premiery „Legionu” i „Snowfall”

0
Wielkimi krokami zbliża się lato, a wraz z nim – kolejne odsłony naszych ulubionych seriali. Tym razem FX ogłosiło daty premier Legionu, Snowfall i Baskets.

Nadchodzi trzeci już sezon Snowfall. W poprzedniej serii wszyscy pracowali, by osiągnąć swoje cele – czy to bogactwo czy władzę i wpływy. W latach osiemdziesiątych, w Los Angeles, widzieliśmy chociażby Franklina czy Teddy’ego, który zdał sobie sprawę, iż jego nielegalny narkotykowy biznes może być zagrożony. Z kolei Gustavo i Lucia odkryli potencjał cracku i zaczęli go eksplorować…

Trzeci sezon Snowfall pojawi się 10 lipca. Fabuła rozpocznie się latem 1984 roku, kiedy w LA wybucha „epidemia” cracku – będziemy mogli zobaczyć, jak narkotyk wpływa zarówno na dealerów, jak i ich klientów.

Z kolei w trzecim sezonie Legionu nie do końca wiadomo, co się stanie. Najprawdopodobniej widzowie będą mieli okazję w końcu ujrzeć spotkanie Davida i jego ojca – Charlesa Xaviera (w tej roli znany z Gry o Tron Harry Lloyd).

Legion śledzi losy wspomnianego Davida, który z początku myślał, że jest schizofrenikiem. Z czasem okazało się, że może być najpotężniejszym mutantem na ziemi. Z pomocą specjalistów bohater uczy się swoich zdolności.

Premiera 24 czerwca.

Także w czerwcu, a dokładnie 13 czerwca, zobaczymy również czwarty sezon Baskets, gdzie prześledzimy poczynania Chipa, który ponownie próbuje wyprowadzić się od matki i znaleźć sobie własne lokum. Jednak to zadanie okaże się trudniejsze, niż bohater mógłby przypuszczać, a na jego drodze pojawi się sporo przeszkód.