War Machine pojawi się w „The Falcon and the Winter Soldier”

Podczas niedawnego wywiadu, wcielający się w postać War Machine w filmach Marvela aktor Don Cheadle ujawnił, że pojawi się w nowym serialu Disney+ The Falcon and the Winter Soldier.

Jak powiedział Cheadle, to jest właśnie fajne w MCU, że postaci mogą się pojawiać w produkcjach swoich ekranowych kolegów. Wspomniał również, że nie może się doczekać spotkania ze scenarzystami i ustalenia, jak pojawienie się Rhodeya w serialu będzie wyglądać.

War Machine powróci również w swojej własnej produkcji Armor Wars, opisywanej jako klasyczna opowieść Marvela o najgorszym koszmarze Tony’ego Starka: co się stanie, gdy jego technologia wpadnie w niepowołane ręce? Aktor napomknął, iż śmierć Tony’ego (którą pamiętamy z Endgame) odegra w nowym serialu jakąś rolę.

Jeśli zaś chodzi o The Falcon and the Winter Soldier, gdzie tytułowe role odegrają Anthony Mackie (Sam Wilson aka The Falcon) oraz Sebastian Stan (Bucky Barnes aka Zimowy Żołnierz), duet połączy siły i wyruszy na „przygodę”, która sprawdzi ich zdolności oraz wystawi na próbę cierpliwość.

Premierę serialu zaplanowano na 19 marca na Disney+.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu