Wanda i Vision w akcji

0
Od wczoraj w polskich kinach królują Avengersi. To jeden z najbardziej oczekiwanych filmów w tym roku i zapewne jeden z najbardziej oczekiwanych filmów w ogóle. Produkcja, która weszła na ekrany, kończy pewien etap marvelowskiego świata. To jednak nie oznacza, że żegnamy się ze wszystkimi bohaterami. Niektórzy pojawią się w kolejnych filmach, a inni w serialach na platformie Disney+.

Wanda i Vision otrzymali szansę na wystąpienie na małym ekranie. Już od jakiegoś czasu wiadomo, że powstanie serial opowiadający o przygodach tej dwójki. Dziś pojawiło się kilka nowych informacji go dotyczących.

Wanda i Vision w akcji
Kadr z filmu „Avengers: Infinity War”

W rolę Wandy wciela się Elizabeth Olsen, natomiast Visionem jest Paul Bettany. Aktorka powiedziała, że zdjęcia do serialu WandaVision rozpoczną się już w tym roku, gdzieś na jesień. Produkcja powinna trwać sześć godzin. Jak potoczą się ich losy? Zobaczymy. W filmie o przygodach Avengersów nie mieliśmy wielu momentów poświęconych tylko tej dwójce. Olsen stwierdziła, że serial, w jakim wystąpi, posiada naprawdę dobrych scenarzystów, liczymy więc, że otrzymamy naprawdę dobrą produkcję.


Źródło: screenrant.com
Grafiki: Marvel/Disney