„The Darkest Star. Magiczny pył” Jennifer L. Armentrout – zapowiedź książki

0
Wydawnictwo Filia stawia na prozę Jennifer L. Armentrout. Dowodem jest premiera kolejnej książki autorki – The Darkest Star. Magicznego pyłu. Książka ukaże się w sprzedaży 22 maja – tuż przed targami książki w Warszawie.

„The Darkest Star. Magiczny pył” Jennifer L. Armentrout – zapowiedź książkiNiesamowite zwroty akcji, charyzmatyczni i zabójczo przystojni Luksjanie, gorący romans i nie dające wytchnienia humorystyczne dialogi – to wszystko sprawi, że będziecie marzyć o inwazji prawdziwych Luksjanów na naszej planecie i o… kolejnym tomie tej serii!

Nowa powieść z uniwersum bestsellerowej serii „LUX”!

Siedemnastoletnia Evie Dasher zostaje wciągnięta przez wir niebezpiecznych wydarzeń w klubie, jednym z niewielu miejsc, w którym ludzie i Luksjanie mogą się ze sobą swobodnie kontaktować. Kiedy dziewczyna poznaje Luca, który jest obłędnie przystojny, początkowo zakłada, że jest on członkiem rasy świetlistych. Prawda wygląda jednak tak, że jest kimś o wiele potężniejszym….

Rosnące zainteresowanie Evie prowadzi ją coraz głębiej do świata, o którym do tej pory tylko słyszała. W którym wszystko, w co dotychczas wierzyła, zostaje wywrócone do góry nogami…


Źródło: nota prasowa
Grafika: Wydawnictwo Filia