Ruszyła sprzedaż ebooków książek Lema na stronie ArtRage

0
Na stronie artrage.pl ruszyła akcja sprzedaży pakietów książek Stanisława Lema w formie ebooków

Artrage.pl to strona, na której za wybraną przez nas kwotę pieniędzy co jakiś czas możemy zakupić pakiety książek w formie ebooków oraz komiksów – elektronicznych oraz papierowych. Od niedawna dostępna jest nowa oferta – za niewielką kwotę możemy zakupić zestaw dzieł autorstwa Stanisława Lema. Do wyboru mamy trzy pakiety:

W pierwszym za złotówkę (lub więcej, w zależności od tego, ile zdecydujemy się wpłacić) otrzymujemy książki Głos Pana, Tako rzecze Lem oraz Solaris. W drugim za kwotę powyżej średniej (która na chwilę obecną wynosi 35,43 zł) dostajemy Dzienniki gwiazdowe, Maskę oraz Doskonałą próżnię oraz wszystkie ebooki z pierwszego zestawu. Jeżeli zaś zdecydujemy się na trzecią opcję i zapłacimy podwójną wartość aktualnej średniej (obecnie 70,86 zł) to otrzymamy dziesięć książek – Cyberiadę, Niezwyciężonego, Pokój na Ziemi, Fiasko i pozycje z pierwszych dwóch pakietów.

Dochody ze sprzedaży pakietów przeznaczane są na szczytny cel – możemy zdecydować, czy chcemy, aby nasze pieniądze trafiły do Spadkobierców Stanisława Lema, Caritasu czy twórców akcji.

Pakiety można zamawiać na tej stronie. Akcja trwa do 11 lipca.