Ruszyła sprzedaż ebooków książek Lema na stronie ArtRage

0
Na stronie artrage.pl ruszyła akcja sprzedaży pakietów książek Stanisława Lema w formie ebooków

Artrage.pl to strona, na której za wybraną przez nas kwotę pieniędzy co jakiś czas możemy zakupić pakiety książek w formie ebooków oraz komiksów – elektronicznych oraz papierowych. Od niedawna dostępna jest nowa oferta – za niewielką kwotę możemy zakupić zestaw dzieł autorstwa Stanisława Lema. Do wyboru mamy trzy pakiety:

W pierwszym za złotówkę (lub więcej, w zależności od tego, ile zdecydujemy się wpłacić) otrzymujemy książki Głos Pana, Tako rzecze Lem oraz Solaris. W drugim za kwotę powyżej średniej (która na chwilę obecną wynosi 35,43 zł) dostajemy Dzienniki gwiazdowe, Maskę oraz Doskonałą próżnię oraz wszystkie ebooki z pierwszego zestawu. Jeżeli zaś zdecydujemy się na trzecią opcję i zapłacimy podwójną wartość aktualnej średniej (obecnie 70,86 zł) to otrzymamy dziesięć książek – Cyberiadę, Niezwyciężonego, Pokój na Ziemi, Fiasko i pozycje z pierwszych dwóch pakietów.

Dochody ze sprzedaży pakietów przeznaczane są na szczytny cel – możemy zdecydować, czy chcemy, aby nasze pieniądze trafiły do Spadkobierców Stanisława Lema, Caritasu czy twórców akcji.

Pakiety można zamawiać na tej stronie. Akcja trwa do 11 lipca.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.