Ranking Opowiem Ci 2022

Uwaga, czytający!

Pamiętajcie, że do 31 grudnia możecie głosować na swoich ulubionych internetowych Twórców z tematyki około książkowej w rankingu Opowiem Ci 2022. Pierwsze słyszysz? Już tłumacze – to głosowanie stworzone przez Beatę Skrzypczak, w Internetach znaną jako Opowiem Ci, którego głównym celem jest zauważenie osób promujących czytelnictwo w Polsce. W różnych formach, bo ranking nie dyskryminuje nikogo.

Celem rankingu jest przede wszystkim dostrzeżenie i docenienie twórców, których oglądamy i czytamy na co dzień. Przecież tak ich lubimy, tak chętnie oglądamy,  więc może oddajmy na nich głos i pokażmy, że ich praca lub hobby ma sens i jest czymś większym! Znajdziemy tam takie kategorie jak – Instagramowy Twórca, Promotor Literatury, Debiut Literacki, czy Twórca na Twitterze. Ale też Akcję Czytelniczą, Oryginalna Okładka, Kreatywne Zdjęcie, Dziennikarka Literacka. Jestem pewna, że każdy z Was obserwuje osoby, które warto docenić! I to świetny pomysł!

Co ciekawe, dla każdej osoby, która zdecyduje się zagłosować w rankingu Opowiem Ci przewidziana jest mała nagroda od partner głównego rankingu – Audioteki. Także najgłośniejsze bestsellery w formie audiobooków są na wyciągnięcie ręki!

Link do rankingu – https://ranking.opowiemci.com/glosuj/

Gorąco zachęcam Was do oddania swojego głosu!

Psss…. Na mnie w rankingu tez możecie zagłosować 😀 Zapraszam do zakładki Instagramowy Twórca – @Mrs_Bookies

ŹródłoOpowiem Ci
GrafikaOpowiem Ci

Popularne w tym tygodniu