„Przeklęta” – wiadomo, co dalej z serialem

Jakiś czas temu na Netflixie pojawił się serial, o którym sporo się mówiło. Główną rolę grała w nim znana z 13 powodów Katherine Langford. Wcieliła się w Nimue, a produkcja to nowa wersja wariacji na temat legend arturiańskich.

Sporo osób po obejrzeniu tytułu miało jednak z nim pewien problem. Zarzuty były różne, niektórzy twierdzili chociażby, że akcja i fabuła kuleją. Pod znakiem zapytania stanęła więc przyszłość serialu, zwłaszcza że twórcy milczeli odnośnie tej. Nic się nie mówiło, nic się nie pisało. Aż do dziś.

Teraz już wiadomo, że Przeklęta została skasowana zaledwie po jednym sezonie. Czy jest to dla was zaskoczeniem? Dla nas niekoniecznie.

W produkcji wystąpili: Katherine Langford jako Nimue, Devon Terrell jako Arthur, Gustaf Skarsgard jako Merlin, Daniel Sharman jako Lancelot, Sebastian Armesto jako King Uther, Lily Newmark jako Pym, Peter Mullan jako Father Carden, Shalom Brune-Franklin jako Morgana, Bella Dayne jako Red Spear i Matt Stokoe jako Gawain.

Źródłotvline.com
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu